Hakkımızda

Tanıtım

Nigdeilanlar.com, siz müşterilerine iyi bir satış tecrübesi yaşatmak amacıyla kurulmuş yerel bir sitedir.

Yıllardır  internet üzerinden alışveriş yaptığımız e-ticaret siteleri bulunmakla beraber bunların neredeyse hepsi Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Bizim amacımız ise onlardan farklı olarak bir şehre en iyi şekilde hizmet vermektir. Nigdeilanlar.com sitesini kurmamızdaki ilk amaç şehrimizde yaşayan insanların kolay bir şekilde alışveriş yapmalarını sağlamaktır.

Niğde’de yaşayan ve alım -  satım  yapmak isteyen her kişinin istediğini bulabileceği bir site olmayı amaçlıyoruz. Sitemiz birçok kategoride sizlere hizmet vermektedir. Sitede her şekilde alım-satım yapma fırsatını sizlere sunuyoruz. Emlak, iş makineleri, vasıta, alışveriş, yedek parça, hizmetler, araba alım satımı gibi çok sayıda kategoriyi sitemizde bulundurarak müşterilerimize iyi bir  alış ve satış tecrübesi kazandırmak istiyoruz.

Niğde’de yaşayan her bireyin isteklerine cevap vermeyi amaçlayan sitemiz, gün geçtikçe daha da iyiye gitmeyi amaçlamaktadır. Şehrimiz insanlarının kaliteli ve kolay şekilde alım-satım yapabilmesini amaçlayan firmamız için en büyük mutluluk siz müşterilerimizin yüzünde oluşan tebessümdür.

Alım Satım Konusunda Niğde’nin Güvenilir Adresi

Niğde’de alım satım yapmak istiyor ve güvenilir bir adres arıyorsanız Nigdeilanlar.com tam size göre bir site. Site olarak siz müşterilerimizin memnuniyetine çok önem veriyoruz. Alıcıları ve satıcıları buluşturan bir paltform olarak güvenliğinizi önemsiyoruz ve tüm bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklıyoruz. Ayrıca güvenlikle ilgili kafanıza takılan herhangi bir durumda bizimle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

Çok Sayıda Kategoride Alım ve Satım Hizmeti

Müşterilerimizin alım ve satım işlemlerini en kolay şekilde gerçekleştirmelerini hedefliyoruz.Bu yüzden de sitemize çok sayıda kategori ekleyerek her alandaki müşterilere ve satıcılara ulaşmanızı sağlıyoruz.

Alıcı ve Satıcıyı En Kısa Sürede Buluşturan Site

Nigdeilanlar.com olarak en büyük hedefimiz alıcıları ve satıcıları tek bir platformda buluşturmak ve Niğde’de yaşayan herkesin alım satım işlemlerini kolayca yapmasını sağlamaktır. Çok sayıda kategoride alım satım yapmanıza olanak sağlayan sitemiz, sizi doğru alıcıya veya satıcıya kısa sürede ulaştırmayı vaad ediyor.